WWF - светски фонд за природу, акција "Сат за нашу планету" 2016

Почетак / Активности / Позоришне представе / WWF - светски фонд за природу, акција "Сат за нашу планету" 2016

WWF - светски фонд за природу, акција "Сат за нашу планету" 2016

Од 7. до 19. марта ученици основне школе "Вук Караџић" Гњилане - Шилово су се са наставницом Савић Александром и психологом школе Митић Николом прикључили глобалној акцији ''Сат за нашу планету'' у организацији WWF-a. Слушали смо предаваља о заштити природе, климатским променама и биодиверзитету. Мало смо и цртали и снимили пар кратких фимова. A 19. марта у 20:30 часова у нашој школи је било искључено светло и тиме смо се прикључили глобалном покрету за очување планете.