8 реприза "Мале принцезе"

Почетак / Активности / Позоришне представе / 8 реприза "Мале принцезе"

8 реприза "Мале принцезе"

ШИЛОВО, 13. јануар - Драмска секција ОШ "Вук Караџић" , у сарадњи са КПЦ „Божидар Митровић Шандор“ Гњилане – Шилово, наступила је пред више од 300 гледалаца у сали Дома културе у Шилову са позоришном представом за децу "Мала принцеза" у режији Цветка Станојевића. Након позоришне представе НВО "Дечја Радост" Гњилане је ученицима од нултог до IV разреда наше школе уричила пакетиће поводом Српске Нове године.